Üdvözöljük Kapuvárról az Axter Apartman Vendégházban.Kapuvárról Kapuvár és környékéről:Győrtől nyugati irányban (kb. 45 km-re) Soprontól keleti irányban (kb. 35 km-re), a 85. számú út mentén a Fertő-Hanság Nemzeti park kapujában elterülő város. Központjában találjuk a szépen parkosított Fő teret és a volt Esterházy-kastélyt. Római katolikus Szent Anna-templom az újjáépítés után nyerte el mai alakját melynek alapjai 1884-ből maradtak fenn.A város az utóbbi években dinamikus fejlődésen ment keresztül. Sorra épülő lakó és társas házak valamint bevásárló központok mint azt bizonyítják hogy Kapuvár méltó hírnevére.Kapuvár a termálkutak városa, híres gyógyvize sok vendéget csalogat ide. A kórházban végzet szénsavgázfürdő kezelések az országos szinten is ismertek.-Kapuvár város és termálfürdője.-Fertő-Hanság Nemzeti Park-Fertő-tó és környéke-Sopron -Ausztria-Bécs -Ausztria-irány a hegyekA 2075 m magas Schneeberg Egy fárasztó nap után csendes, nyugodt környezetben pihenheti ki a kirándulások fáradalmait Ha Ön visszaérkezett a szállásra, az otthonában megszokott módon fogyaszthatja el vacsoráját, mivel az apartmanok teljesen felszereltek és egymástól különállóak. A vendégház több,teljesen független (1 és 2 szobás) , az udvarról külön bejáratú, összkomfortos apartmannal rendelkezik Apartmanjaink dohányfüst mentesek ! Az autóját is biztonságban tudhatja az apartmanok melletti zárt parkolóban.Vendégházunk apartmanjaiban 1-főtől 25-főig tudjuk elszállásolni a vendégeket.Nálunk nincsenek turnusok, ha van szabad időpont, a vendég szabja meg, hány napot szeretne itt eltölteni.Az apartmanok felszereltsége:- hűtőszekrény,- mikrohullámú sütő,- kenyérpirító,- kávéfőző- tűzhely ,illetve rezsó, - színes tv.- ventilátor. - evőeszközök, edényekÁgyneműt automatikusan biztosítunk. .
Apartmanjaink baba barátak:kérésre díjmentesen igénybe vehető kiságy, illetve etetőszék
Egyéb, díj ellenében igénybe vehető szolgáltatások:- internet csatlakozás- kerékpár kölcsönzés- Grillező-szett- Bogrács-Busszal /vonattal érkező vendégeinknek (kérésre) a transzfert megszervezzük! Bevásárlási és étkezési lehetőségek a közelben találhatóak. A városközpont 10 perces sétával elérhető."Áraink 2009-es évben
Alapár (szezonon kívül) Felnőtteknek :(szobánként min. 2 felnőtt érkezése esetén)3 250 Ft / fő / éj + 250 Ft IFAGyermekeknek 14-éves korig 50 % kedvezményt biztosítunk (szülőkkel egy szobában) Elő-és utószezonban, 2009.06.01.-től-2009.07.19.-ig és 2009.08.21.-től-2009.09.15.-igvalamint ünnepi hétvégeken Felnőtteknek : (szobánként min. 2 felnőtt érkezése esetén)3 500 Ft / fő / éj + 250 Ft IFAGyermekeknek 14-éves korig 50 % kedvezményt biztosítunk (szülőkkel egy szobában)Főszezonban 2009.07.20.-tól - 2009.08.20.-ig Felnőtteknek : (szobánként min. 2 felnőtt érkezése esetén)3 750 Ft / fő / éj + 250 Ft IFAGyermekeknek 14-éves korig 50 % kedvezményt biztosítunk (szülőkkel egy szobában) - 1 fő érkezés esetén 5 000 Ft / fő / éjszaka + 250 Ft idegenforgalmi adó - szezonon kívül ( szezonban vagy főszezonban kérje ajánlatunkat.)- Az idegenforgalmi adó a helyszínen készpénzben fizetendő- Az akciós és egyéb kedvezmények minimum 3 éjszaka igénybevétele esetén vehetők igénybe.- Az akciók egymással nem vonhatók össze! - Szállást lefoglalni - időpont egyeztetés után - foglaló befizetésével lehet.
- Apartmanjaink dohányzás mentessek és kisállat nem hozható.
- Július és augusztus hónapban 3 éjszakánál rövidebb időszak igénybevétele és 1 fő érkezése csak korlátozott számban lehetségesÜdülési csekket elfogadunk! Tagjai vagyunk - Nemzeti Üdülési Szolgálatnak.- Az Országos Falusi Turizmus Egyesületének.- HVG kártyaelfogadó csoportnak
Hasznos tippek!
© Minden jog fenntartva! 2004-2010.